Представники факультету енергетики і автоматизації УІПА взяли участь у Міжнародному науковому симпозіумі з метрології

У період з 7 по 11 вересня викладачі факультету енергетики і автоматизації взяли участь в роботі XXXI Міжнародного наукового симпозіуму «Метрологія і метрологічне забезпечення 2021», який відбувся в місті Созополь, Болгарія.

Участь у заході брали декан факультету к.т.н., доц. Наталія Антоненко, завідувач кафедри фізики, електромеханіки і електроенергетики к.т.н., доц. Артем Чернюк та викладачі кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій к.т.н., доц. Світлана Артюх, к.т.н., доц. Вікторія Бурдейна та к.т.н., ст. викладач Вікторія Князєва.

Під час наукового симпозіуму представники нашої академії взяли участь у пленарному засіданні, після закінчення якого розділилися за напрямками та відвідали наступні секції:

- Артем Чернюк 8 вересня був учасником секції V, де виступали доповідачі та обговорювалися актуальні питання за напрямком «Вимірювання в електроенергетиці»;

- Наталія Антоненко та Вікторія Князєва були учасницями секції III, на якій обговорювалися питання, пов’язані із вимірювальними та інформаційними системами та технологіями;

- Світлана Артюх та Вікторія Бурдейна взяли участь у секції VIII, де обговорювалися доповіді з управління та контролю якості, стандартизації, сертифікації, акредитації.

10 вересня відбулося закриття симпозіуму, на якому ректор Технічного університету Софія Джордж Мілушев підвів підсумки роботи конференції. Виказав слова вдячності усім учасникам симпозіуму та запросив на наступний XXXІI Міжнародний науковий симпозіум, що відбудеться у вересні 2022 року.

Всі учасники симпозіуму були нагороджені сертифікатами.