Зустріч представників УІПА з керівництвом Британської Ради в Україні

В останній день вересня представники харківських університетів-партнерів програми Creative Spark Української інженерно-педагогічної академії, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Національного фармацевтичного університету та Харківської медичної академії післядипломної освіти зустрілися з директором Британської Ради в Україні Ніколасом Томасом та керівницею відділу освітніх проєктів British Council Ukraine Людмилою Таценко.

Говорили про результати програми Creative Spark, про майбутній 4-й рік реалізації проєктів програми, а також про перспективи розвитку партнерства з Британськими університетами. Обговорювали нові програми та проєкти, які British Council може започаткувати для академічної спільноти в Україні.