УІПА у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напрямку «Електричні машини і апарати»

Підсумкова конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Електричні машини і апарати» відбулася 12-13 травня на базі кафедри електротехніки Кременечуцького національного університету ім. М. Остроградського.

Представники від Української інженерно-педагогічної академії взяли активну участь у цьому конкурсі. Так, у роботі журі галузевої конкурсної комісії традиційно брав участь завідувач кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики УІПА Артем Чернюк. До захисту було допущено 42 роботи кращих студентів з усієї України, серед яких і робота нашої студентки групи ДЕА Е21пр факультету енергетики і автоматизації Дар’ї Пальваль на тему «Визначення впливу масогабаритних показників синхронних генераторів на їх динамічну стійкість при зовнішніх збуреннях».

Конференція та визначення переможців проходило в дистанційному фоматі, що забезпечело безпеку її учасників.