Кафедра економіки та менеджменту УІПА провела онлайн-зустріч з випускниками Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій

Кафедра економіки та менеджменту Української інженерно-педагогічної академії провела відкриту онлайн-зустріч з випускниками Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій.

На зустрічі було надано інформацію стосовно переваг навчання в Українській інженерно-педагогічній академії.

Випускникам було показано презентацію стосовно спеціальностей кафедри економіки та менеджменту та роз’яснено особливості вступу після отримання ними дипломів про освіту.

Під час зустрічі випускники активно ставили питання в чаті, на які, після завершення презентації, були надані ґрунтовні відповіді.

Колектив кафедри економіки та менеджменту Української інженерно-педагогічної академії висловлює щиру подяку керівництву Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій в особі директора Дмитра Олексійовича Корсакова за сприяння та організації проведенні профорієнтаційного заходу.