Представники факультету енергетики і автоматизації взяли участь у вебінарі щодо інструментів та практик змішаного навчання

Викладачі кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій Наталія Антоненко, Світлана Артюх, Вікторія Бурдейна, Ганна Грінченко та Олена Черняк взяли участь в онлайн-вебінарі «Змішане навчання: інструменти та практики від ІТ-бізнесу для викладачів університетів».

Спікери ІТ-компанії GENESIS продемонстрували освітні переваги змішаного навчання. Було висвітлено аспекти змішаного навчання, зокрема й такі:

− лідерство як необхідна умова впровадження змішаного навчання;

− професійний розвиток;

− здійснення навчальної діяльності;

− реорганізація навчального процесу;

− електронні освітні ресурси для змішаного навчання;

− технологічна інфраструктура забезпечення змішаного навчання.

Спікери ознайомили присутніх із новими інструментами, які значно можуть полегшити та урізноманітнити пояснення матеріалу, а також втримати увагу здобувачів у ході онлайн-навчання.