Викладачі УІПА успішно пройшли тренінг від Google Україна

Співробітники кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Української інженерно-педагогічної академії завідувачка кафедрою, доц. Анастасія Нікуліна, доц. Тетяна Попова, доц. Денис Борисенко, доц. Світлана Нечіпор, ст. викл. Ольга Благий успішно пройшли онлайн-тренінг від компанії Google Україна щодо розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації освітнього процесу в закладах вищої та фахової передвищої освіти.

Під час заходу були розглянуті переваги та особливості рішень Google for Education для вищої та фахової передвищої освіти в Україні. Програма вміщувала:

− основи Google Wokspace for Education (огляд основних освітніх інструментів та функцій);

− практичні рекомендації щодо ефективного використання Google Академія;

− демонстрацію можливостей розширеного пошуку Google та Google Сповіщень;

− Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio Google Cloud Platform для наукової діяльності;

− інші характеристики інструментів Google.