Привітання від ректора УІПА Коваленко О.Е. з днем знань!

Шановні колеги! Шановні студенти і студентки!

Вітаю вас з урочистим і важливим святом  –  Днем знань! Сьогодні ми відзначаємо день мудрості і старанності, день старту нових відкриттів.

Немає у світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати цей світ, учитися, читати, набувати нових навичок! Нехай у вас буде можливість опановувати знання і зараз, і в майбутньому, і протягом усього життя! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають робити наукові відкриття і пізнавати таємниці природи. Нехай ваш розум ніколи не відмовляється від творчого пошуку, завжди прагне  пізнання й мудрості!

Бажаю набратися терпіння, сил, сміливості та завзятості для нових відкриттів, перемог і досягнень, знань і прагнень!

Мирного Вам неба, удачі, гарного настрою, бадьорості та позитиву на весь цей навчальний рік!

З повагою –

Олена Коваленко