Колектив кафедри ІКТМ УІПА взяв участь у роботі першого семінару «Квантові обчислення»

Завідувачка кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики, доктор фізико-математичних наук, професор Олеся Петрівна Нечуйвітер разом із співробітниками кафедри взяла участь у роботі першого семінару «Квантові обчислення», який проводився на базі Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України. Учасників семінару привітав заступник директора інституту з наукової роботи, академік НАН України О.М. Хіміч. Керівник семінару академік НАН України В.К. Задірака у своїй доповіді висвітлив задачі та план роботи семінару.

Велику зацікавленість у слухачів мала доповідь «Квантовий комп’ютер з точки зору фізика», зроблену співробітником Фізико-технічного інституту низьких температур імені Б.І. Вєркіна НАН України, доктором фізико-математичних наук С.М. Шевченко. У доповіді було проаналізовано сучасний стан проблеми, пов’язаної зі створенням квантового комп’ютера як реально працюючого приладу.