На базі ННППІ УІПА пройшла VІ Міжнародна студентська науково-практична конференція

На базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) 17 листопада відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція «Студенти та молодь – для майбутнього країни», в якій взяли участь здобувачі освіти більше ніж 20 закладів вищої освіти України та представники закладів-партнерів.

Конференція охопила різні галузі науки, зокрема освіту, психологію, філософію, інформаційні технології, екологію, економіку, проблеми розвитку країни, а учасники мали можливість й наснагу презентувати результати своїх досліджень широкій спільноті у рамках роботи заходу.

Всі учасники отримали новий досвід та можливість обмінятися думками.

За результатами участі всі учасники отримають сертифікати та буде підготовлено збірник тез доповідей, який буде розміщено на сайті Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

Організатори дякують всім учасникам за плідну співпрацю та кажуть до нових зустрічей!