Здобувачка факультету енергетики та автоматизації бере активну участь у Благодійному Фонді «Нескорений Харків»

Здобувачка факультету енергетики та автоматизації Піліпєнко Вікторія бере активну участь у Благодійному Фонді «Нескорений Харків» та цього літа відвідала разом з волонтерами Харкова селища Купянської, Вовчанської, Борівської та інших громад.

Вікторія аніматор і разом з іншими волонтерами вони роблять справжнє свято для діточок з конкурсами, танцями, картоплею фрі та бургерами, а також солодощами і подарунками, що є справжня дивина для них, адже дітки мешкають у досить маленьких населених пунктах, які знаходяться не так далеко від бойових дій, а деякі на прикордонній території.

Хлопці та дівчата хоча б на день повертають дітей до нормального дитинства, відволікають від недитячих проблем та дарують позитивні емоції!

Пишаємось нашими студентами!