Старший викладач кафедри фізичного виховання взяв участь у суддівстві кубку України з регбі-7 серед чоловічих команд у м. Львів

Старший викладач кафедри фізичного виховання Ігор ПІДСИТКОВ 19 серпня взяв участь у суддівстві кубку України з регбі-7 серед чоловічих команд, який пройшов у м. Львів.

У змаганнях за трофей взяли участь 9 команд. У дуже нелегкій боротьбі перемогу здобули регбісти Харківської області і дуже приємно, що у складі команди стали переможцями два випускника Української інженерно-педагогічної академії - Володимир ВОЙТОВ та Дмитро СЕМЕРЕНКО, які під час свого навчання грали за регбійну команду УІПА, а зараз прославляють спортивний напрямок Харківщини.

Всі спортсмени та організатори проведення змагань (а серед них чимало які захищають нашу країну), дякують Збройним Силам України за можливість проведення змагань та підготовку до участі у чемпіонатах Європи і Світу.