Здобувачка УІПА успішно завершила навчання у Школі волонтерів «AVA» сезон 4.5.0 у статусі капітана команди «VR PINK»

Здобувачка Української інженерно-педагогічної академії Тетяна КОСТРОВА успішно завершила навчання у статусі капітана команди «VR PINK» сезону 4.5.0 Міської школи волонтерів «AVA».

18 серпня відбулося закриття сезону Школи, навчання тривало понад 1,5 місяці. Тетяна разом зі своєю командою відвідала 12 тренінгових занять, де учасникам розказали про:

- основи волонтерства та законодавчу базу;

- волонтерський менеджмент та мінну безпеку;

- першу домедичну допомогу та тактичну медицину.

Також багато часу було приділено розвитку навичок, необхідних не лише для волонтера, а і для сучасної людини, а саме:

- self-менеджмент;

- лідерство;

- самооцінка та самоцінність;

- як монетизувати свої таланти?;

- безконфліктна комунікація;

- дивиргентне мислення;

- інклюзія;

- партнерство;

- ораторське мистецтво та ін.

Також кожного тижня для учасників були організовані командні тимбілдинг.

За успішне проходження навчання в Міській школі волонтерів «AVA» сертифікати отримали 43 молодих, амбітних та цілеспрямованих волонтера.

Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради нагородили нашу студентку, капітана команди «VR PINK», грамотою за створення найрозсудливішої команди та позитивного командного духу. Команда отримала диплом за найактивнішу участь у тренінгах.