Спільнота УІПА запрошується на відкриту лекцію професора Ріхарда Фортмюллера

Для спільноти Української інженерно-педагогічної академії 22 вересня о 13:00 професор Ріхард Фортмюллер з Інституту бізнес-освіти, кафедра менеджменту, Віденського університету економіки та бізнесу (Австрія), прочитає відкриту лекцію «Набуття знань та компетенцій у професійній освіті».

Запрошуються всі студенти та викладачі.

Лекція відбудеться в Zoom, будь ласка, приєднуйтесь за 10 хвилин до початку заходу за посиланням код 2023

ПРОФЕСОР, ДОКТОР РІХАРД ФОРТМЮЛЛЕР

Біографія

Ріхард Фортмюллер є професором Інституту бізнес-освіти Віденського університету економіки та бізнес-адміністрування вже понад 35 років. Він відомий як дослідник у галузі передачі знань, вирішення проблем, процесів навчання, дидактики, професійної освіти та підвищення кваліфікації. Він є запрошеним професором австрійських університетів у Граці та Лінці, почесним професором Чернігівського національного технологічного університету, а також редактором відомих книг.

Ріхард Фортмюллер народився у 1956 році у Австрії.

Освіта.

- Докторський ступінь: липень 1997 (Віденський університет економіки та бізнес-адміністрування).

- Доктор філософії: грудень, 1990 (Віденський університет економіки та бізнес-адміністрування).

- Вища освіта: березень 1981, Освітня програма «Бізнес-адміністрування та бізнес-освіта» (Віденський університет економіки та бізнес-адміністрування).

Кар’єра.

- 1997-2021 Професор, Інститут бізнес-освіти, Віденський університет економіки та бізнес-адміністрування.

- 1987-1997 Доцент, Інститут бізнес-освіти, Віденський університет економіки та бізнес-адміністрування.

- 1986-1987 Викладач, кафедра бізнесу, Вища федеральна школа моди та одягу, Відень.

- 1985-1986 Громадська робота, Товариство австрійських студій та консалтингу (неприбуткова установа Федерального міністерства соціальних справ Австрії), Відень.

- 1981-1985 Науковий співробітник, Інститут бізнес-освіти, Віденський університет економіки та бізнес-адміністрування.

Інша діяльність.

- З 2006 р. викладач (теорія навчання), Прикладний університет, Відень.

- З 2002 р. викладач (управлінські ігри), Прикладний університет, Кремс.

- 1992-2004 Викладач (фінансова математика, бухгалтерський облік, аналіз балансу), центр підвищення кваліфікації корпорації Банку Автрії), Відень.

- 2001-2003 Член оціночного комітету Австрійських університетів прикладних наук.

- 1984-1993 Тренінги з менеджменту, наприклад, Австрія Телеком в Брегенці, Зальцбурзі, Лінці та Відні.

- 1983-1992 Викладач (фінансова математика), Навчальний центр освіти дорослих при Торговій палаті, Відень.

- 1983-1990 рр. Викладач (управлінський облік, мікроекономіка, фінанси), Міжуніверситетський дослідницький центр фермерства у Відні (частина Відкритого університету м. Хаген, Німеччина).

В рамках Erasmus+ проєкту PAGOSTE професор Ріхард Фортмуллер бере активну участь у розвитку системи професійної освіти в Україні та вдосконаленні підготовки майбутніх викладачів в УІПА.