Новий почесний доктор УІПА – професор Ріхард Фортмюллер

Присвоєно звання Почесного доктора Української інженерно-педагогічної академії професору Інституту бізнес-освіти, кафедра менеджменту, Віденського університету економіки та бізнесу (Австрія) пану Ріхарду Фортмюллеру.

Згідно з рішенням Вченої ради професор Ріхард Фортмюллер (Prof. Richard FORTMULLER), Австрія, обран Почесним доктором Української інженерно-педагогічної академії (Doctor Honoris Causa, Dr.h.c) і йому вручено Диплом Почесного доктора Української інженерно-педагогічної академії ДПД №03/23.

З вітальним словом виступив ректор академії, д.пед.н., проф. Коваленко Денис Володимирович, який оголосив про вручення диплому та розказав про наукові здобутки пана Ріхарда.

Також з нагоди урочистої події професор Фортмюллер виступив з відкритою лекцією для здобувачів та викладачів Української інженерно-педагогічної академії на тему «Набуття знань та компетенцій у професійній освіті».