Ректор та колектив УІПА вітає колег освітян з професійним святом

У цей чудовий осінній день 1 жовтня ректор УІПА професор Денис КОВАЛЕНКО та колектив Української інженерно-педагогічної академії щиро вітає всіх колег освітян з професійним святом – з Днем працівника освіти.

Ми з вами робимо велику справу – навчаємо наших дітей, студентів, бо, погодьтесь, всі учні – то наші діти, виховуємо та навчаємо майбутнє нашої країни, майбутніх професіоналів різних галузей.

Сьогодні ви, освітяни України – герої. Бо вам доводиться працювати в нелегкі часи, багатьом доводиться проводити навчальний процес виключно в онлайн. Але ми з вами змогли адаптуватись до викликів сьогодення і не втратити ритм роботи.

Низький вам уклін та шана за щоденну працю, за те, що вкладаєте душу у вашу справу та у ваших вихованців, за те, що готуєте достойну зміну. Бажаємо вам міцного здоров’я та наснаги, енергії та оптимізму, нових наукових досягнень і здібних учнів, та головне – мирного неба над головою, миру та затишку у ваших оселях!

Зі святом, освітяни!