УІПА

Звернення ректора

 
Також найбільш акуальну інформацію та оновлення, ви можете відстежувати за посиланням

24 жовтня 2013 р  в Український інженерно-педагогічній академії відбувся День Відкритих Дверей.

Усі відвідувачі у холі 4 корпусу мали змогу ознайомитись з презентаціями та виставками факультетів та кафедр академії. В актовій залі – прослухати презентацію про академію, познайомитись з деканамифакультетів та подивитись концертну програму культурного центру УІПА.

По завершенню офіційної частини усі бажаючи мали змогу поближче ознайомитись з кафедрами та лабораторіями академії.


 

 
Шановний абітурієнт!
        Сьогодні ти маєш обрати майбутню професію, яка супроводжуватиме тебе протягом усього життя. Оволодівши нею, ти одержиш широке поле діяльності, простір для творчості й можливість для подальшого самовдосконалення. Вона дасть тобі змогу приносити практичну користь суспільству.

         Українська інженерно-педагогічна академія — єдиний в Україні вищий навчальний заклад, який спеціалізується на підготовці інженерів-педагогів для системи професійної освіти: викладачів, методистів, майстрів виробничого навчання вищої кваліфікації для технікумів, коледжів, професійно-технічних училищ. На мою думку, це одна з найцікавіших і складних професій, яка поєднує у собі дві — інженерну та педагогічну, дає два види глибоких знань — технічні й гуманітарні, що значно підвищує соціальний статус і соціальну захищеність — а це особливо важливо в сучасних умовах ринкових відносин.
УІПА ГОТУЄ ФАХІВЦІВ У ГАЛУЗЯХ: 

IT-технології, 

Електроніка та електромеханіка, 

Психологія, 

Економіка, 

Менеджмент та адміністрування, 

Побутове обслуговуванняТоварознавствоХарчова промисловістьЛегка промисловістьДизайн та виробництво одягуДизайн стилю людиниПоліграфіяЕнергетикаОхорона праціМетрологія, стандартизація та сертифікаціяНафтогазова справаМашинобудуванняТранспортБудівництвоЗварювання 
  • УІПА – це низькі ціни за навчання в порівнянні з іншими ВНЗ м.Харкова!
  • УІПА – це велика кількість бюджетних місць!
  • УІПА – це інженерна та педагогічна освіта!
  • УІПА – це забезпечення гуртожитком!