hKNQZE0QeiY Звернення ректора

24 жовтня 2013 р  в Український інженерно-педагогічній академії відбувся День Відкритих Дверей.

Усі відвідувачі у холі 4 корпусу мали змогу ознайомитись з презентаціями та виставками факультетів та кафедр академії. В актовій залі – прослухати презентацію про академію, познайомитись з деканамифакультетів та подивитись концертну програму культурного центру УІПА.

По завершенню офіційної частини усі бажаючи мали змогу поближче ознайомитись з кафедрами та лабораторіями академії.

Також найбільш акуальну інформацію та оновлення, ви можете відстежувати за посиланням:

Ліцензійний обсяг та ліцензовані спеціальності

Інформація щодо кількості здобувачів вищої освіти

Шановний абітурієнте!

Сьогодні Ви маєте обрати майбутню професію, яка супроводжуватиме Вас протягом усього життя. Оволодівши нею, Ви одержите широке поле діяльності, простір для творчості й можливість для подальшого самовдосконалення. Вона дасть Вам змогу приносити практичну користь суспільству.

Українська інженерно-педагогічна академія – сучасний виш, який веде підготовку відповідно до європейських стандартів та готує інженерів-педагогів, інженерів за багатьма напрямками: машинобудівним, енергетичним, психологічним, економічним тощо, для виробництва та системи освіти. Це одна з найцікавіших і складних професій, яка поєднує у собі дві – інженерну та педагогічну, дає два види глибоких знань – технічні й гуманітарні, що надає можливість знайти робоче місце на ринку праці у будь-якій сфері.

Академія дає можливість студентам вже з першого курсу розвивати актуальні навички: комп'ютерну грамотність, комунікаційні та аналітичні здібності, критичне мислення, креативність, ставити цілі і досягати їх, вирішувати найскладніші життєві завдання.

Ми проводимо багато тренінгів, майстер-класів для студентів, на яких ці навички формуються, використовуємо оn-line навчання, вчимо працювати в команді, вирішувати проблеми. Використовуємо сучасні технології навчання.

Наша академія з радістю і гостинністю відкриває для Вас двері, стане Вашою другою домівкою, де Ви отримаєте необхідну допомогу і підтримку, цікаво і корисно проведете вільний час. Ми чекаємо на Вас та сподіваємося на плідне співробітництво та Вашу активну позицію під час цікавого студентського життя в Українській інженерно-педагогічній академії!