УІПА

Uncategorised

Правила прийому до УІПА в 2019 році будуть оприлюднені у січні 2019 року після офіційного оприлюднення умов прийому до закладів вищої освіти України.

Сьогодні для студентів магістрів групи ДКІ-І18мг та студентів УІПА, пройшла лекція разом зі старшим викладачем кафедри КПІВ, к.ю.н. Тихоновою Дар'єю Сергіївною та з представником Головного територіального управління юстиції у Харківській області на тему «Буллінг. Ситуація в Україні», з метою запобігання та протидії домашньому насильству, протидії знущанню серед молоді в Україні.

Засідання апеляційної комісії, щодо розгляду апеляційних заяв за результатами вступних випробувань до магістратури( ВФВ та вступний іспит з іноземної мови) відбудеться 01.08. 2018р. з 14.00 до 16.00 в ауд. 10/3.

Апеляційні заяви приймаються 01.08.2018 з 10.00 до 13.00 в ауд. 10/3.

Цього року Львів одержав статус Молодіжна столиця України!

На початку вересня 2018 року у Львові планується провести масштабний Форум, який зможе об`єднати молодь з різних куточків України та сприятиме обміну досвідом, розвитку молодіжного потенціалу та активізації співпраці між представниками місцевого самоврядування та молоді.

Шановні колеги, студенти та працівники академії, запрошуємо всіх бажаючих 16 травня о 14.00 до актової зали академії на просвітницько-розважальний захід, присвячений Дню Європи в Україні.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі знань і спеціальності «Професійна освіта»

Наукові роботи переможців Конкурсу: