УІПА

Uncategorised

Засідання апеляційної комісії, щодо розгляду апеляційних заяв за результатами вступних випробувань до магістратури( ВФВ та вступний іспит з іноземної мови) відбудеться 01.08. 2018р. з 14.00 до 16.00 в ауд. 10/3.

Апеляційні заяви приймаються 01.08.2018 з 10.00 до 13.00 в ауд. 10/3.

Цього року Львів одержав статус Молодіжна столиця України!

На початку вересня 2018 року у Львові планується провести масштабний Форум, який зможе об`єднати молодь з різних куточків України та сприятиме обміну досвідом, розвитку молодіжного потенціалу та активізації співпраці між представниками місцевого самоврядування та молоді.

Шановні колеги, студенти та працівники академії, запрошуємо всіх бажаючих 16 травня о 14.00 до актової зали академії на просвітницько-розважальний захід, присвячений Дню Європи в Україні.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі знань і спеціальності «Професійна освіта»

Наукові роботи переможців Конкурсу:

Творчі колективи культурного центру нашої академії 17 грудня взяли участь у благодійному заході, присвяченому Дню Святого Миколая для дітей- сиріт, дітей, які знаходяться у дитячих будинках сімейного типу і дітей-переселенців з зони АТО.

Концерт відбувся у Будинку культури м. Вовчанськ Харківської області. Студенти мали нагоду поспілкуватися з дітьми, провести інтерактивні ігри, подарувати святковий концерт.

Шановний абітурієнт!

Ми пропонуємо пройти тестування, що допоможе визначитися з тим, які спеціальності академії підійдуть саме Вам.

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІЧНИХ, УПРАВЛІНСЬКИХ ТА ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ

КАФЕДРИ

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ (м. Бахмут і м. Слов’янськ)