УІПА

Uncategorised

Правила прийому у 2019 році

Додаток 1. Перелік акредитованих та неакредитованих освітніх програм, спеціальностей (спеціалізацій), за якими здійснюється прийом на навчання.

Додаток 2.Перелік конкурсних пропозицій, за якими здійснюється прийом на навчання.

Додаток 3. Правила прийому до Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) осіб, місцем проживання яких є населений пункт, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільний освітній процес.

Додаток 4. Правила прийому до аспірантури та докторантури

Додаток 5. Перелік спеціальностей для прийому на навчання на перший (зі скороченим строком навчання) або третій (другий) курс (з нормативним строком навчання) на вакантні місця осіб, які здобули ОКР молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра

Додаток 6. Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка.

Додаток 7. Перелік напрямів і спеціальностей для прийому на навчання осіб, які здобули ступінь бакалавра, магістра (ОКР спеціаліста), для здобуття ступеня магістра, (при відповідності напряму або спеціальності для здобуття ступеня магістра не потрібно проходити додаткове вступне випробування).

Додаток 8. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (вступних іспитів) для вступників на основі повної загальної середньої освіти (для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра).

Додаток 9. Таблиця переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100‑200.

Положення про апеляцію

Положення про приймальну комісію

Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України у 2019 році

Сьогодні для студентів магістрів групи ДКІ-І18мг та студентів УІПА, пройшла лекція разом зі старшим викладачем кафедри КПІВ, к.ю.н. Тихоновою Дар'єю Сергіївною та з представником Головного територіального управління юстиції у Харківській області на тему «Буллінг. Ситуація в Україні», з метою запобігання та протидії домашньому насильству, протидії знущанню серед молоді в Україні.

Засідання апеляційної комісії, щодо розгляду апеляційних заяв за результатами вступних випробувань до магістратури( ВФВ та вступний іспит з іноземної мови) відбудеться 01.08. 2018р. з 14.00 до 16.00 в ауд. 10/3.

Апеляційні заяви приймаються 01.08.2018 з 10.00 до 13.00 в ауд. 10/3.

Цього року Львів одержав статус Молодіжна столиця України!

На початку вересня 2018 року у Львові планується провести масштабний Форум, який зможе об`єднати молодь з різних куточків України та сприятиме обміну досвідом, розвитку молодіжного потенціалу та активізації співпраці між представниками місцевого самоврядування та молоді.

Шановні колеги, студенти та працівники академії, запрошуємо всіх бажаючих 16 травня о 14.00 до актової зали академії на просвітницько-розважальний захід, присвячений Дню Європи в Україні.