«Вища школа Харківщини – сільському абітурієнту»

6 квітня 2012 року академія приймала участь у акції «Вища школа Харківщини – сільському абітурієнту» з метою проведення профорієнтаційної роботи серед випускників навчальних закладів області. Співробітники та викладачі академії виїжджали до Ізюмського району з презентацією нашого навчального закладу.

Перед присутніми виступив з презентацією спеціальностей академії проректор з навчально-педагогічної роботи Кучеренко С.М. Потенційним абітурієнтам надано інформацію про особливості навчання в УІПА, специфіку спеціальностей, за якими готує бакалаврів, спеціалістів та магістрів наша академія. Випускникам розповіли про загальні правила вступу у ВНЗ у 2012 р. та про особливості вступу до Української інженерно-педагогічної академії.