Виїзний день відкритих дверей. Валківський район.

8 лютого 2013 р. представники Української інженерно-педагогічної академії провели виїзний день відкритих дверей у Валківському ліцеї ім. О.С. Масельського. У фойє ліцею всі бажаючі ознайомились з презентаціями кожного з факультетів академії.

Перед випускниками 11 класів ліцею, для яких вибір майбутньої професії – питання вкрай актуальне, з презентацією академії, факультетів та спеціальностей УІПА виступив декан технологічного факультету Вілков Сергій Михайлович. Потенційним абітурієнтам було надано вичерпну інформацію про академію, особливості вступу та навчання в УІПА, специфіку спеціальностей, за якими готує бакалаврів, спеціалістів та магістрів наш ВНЗ.

Завершилась зустріч концертними номерами від колективів Культурного центру академії.