День відкритих дверей. 11 квітня 2013 р.

11 квітня 2013 р. о 13.00 відбувся останній у цьому навчальному році День відкритих дверей академії, на якому були присутні випускники шкіл (та їх батьки) м. Харкова, пгт Мерефа, пгт Липці, пгт Чапаєво (Кегичевського району), та пгт Есхар (Чугуєвського району).

На Дні відкритих дверей були присутні 70 випускників. У 3 корпусі академії шість факультетів УІПА представили виставки та презентації спеціальностей. Перед присутніми виступив проректор з науково-педагогічної роботи Кучеренко С.М. із презентацією академії, з інформацією про правила прийому в 2013 році та умовах навчання в академії. В актовому залі відбувся концерт Культурного центру УІПА, після якого була проведена екскурсія по історичній частині м. Харкова.

Школярі виразили велику вдячність за проведену зустріч та смачний обід в їдальні УІПА.