Посвята у студенти 2013

посвящение в студенты УИПА

30 серпня 2013 р. Українська інженерно-педагогічна академія урочисто відсвяткувала важливу подію у житті кожного першокурсника – Посвята у студенти.

У залі зібрались ректорат та викладачі академії, наші першокурсники та їх батьки.

З теплими привітальними та напутніми слова до ще вчорашніх абітурієнтів звернулась ректор академії Коваленко Олена Едуардівна. Також привітати молодь з їхнім святом завітав заслужений енергетик України, віце-президент Академії енергетики України, випускник енергетичного факультету УІПА 1993 р. Без’язичний Василь Федорович.

А подарунком для першокурсників від студентів Культурного центру УІПА став великий святковий концерт!

посвящение в студенты УИПАпосвящение в студенты УИПАпосвящение в студенты УИПА