Загальноміська «Посвята у студенти» 2013

1 вересня на площі Свободи відбулося загальноміське свято для першокурсників «Посвята у студенти».

Величезна лялька, «банда» мотоциклістів та танцюючі аніматори відкрили парад, а за ними – урочистою ходою по головній площі міста пройшли ВНЗ Харкова, серед них почесне місце займала колона Української інженерно-педагогічної академії на чолі з ректором Коваленко Оленою Едуардівною.

По закінченню офіційної частини відбувся великий святковий концерт «Галактика – Студентство – 2013».