День відкритих дверей кафедри Технологій та дизайну

31 жовтня 2013 р. в УІПА відбувся День відкритих дверей кафедри Технологій та дизайну.

Усі відвідувачі у 401/1 мали змогу познайомитися з проректором з науково-педагогічної роботи та доцентом кафедри ТД – Вілковим С.М., завідувачем кафедри ТД – Рябчиковим М.Л., деканом технологічного факультету – Литвином О.О., майстром виробничого навчання з перукарської майстерності та візажу – Міленькою Г.П.

Для абітурієнтів було показано колекції одягу Театру мод «Се-ля-ві», відео-презентації – конкурсні роботи студентів та роботи випускників кафедри – нині успішно працюючих дизайнерів. Викладачем дисципліни «Комп’ютерний дизайн» було показано фрагмент лабораторної роботи з 3D-сканування фігури людини.

Особливо сподобався відвідувачам виступ студентки 3-го курсу спеціальності «Професійна освіта. Дизайн» щодо її студентської буденності.

По завершенню офіційної частини усі бажаючі мали змогу задати додаткові питання керівництву та викладачам кафедри.