День відкритих дверей. Кафедра Теплоенергетики та електроенергетики та кафедра Фізичного виховання

Питання вибору професії дуже важливий і відповідальний для будь-якого випускника школи, професійно-технічного навчального закладу. Українська інженерно педагогічна академія робить все можливе щоб дати майбутнім абітурієнтам можливість правильно визначитися зі своєю професією, інститутом, в якому він буде отримувати спеціальність і звичайно ж зробити вибір найбільш цікавою і затребуваною професії, що відповідає бажанням і вимогам самої людини і ринком праці.

Тільки в комплексі, у взаємодії навчальних закладів - шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, і ВНЗ можна вирішити непросте завдання профорієнтування і профінформування майбутніх фахівців.

У рамках Дня Відкритих Дверей , проведеної Української інженерно-педагогічної академії , кафедрами Теплоенергетики та Електроенергетики Енергетичного факультету та кафедри фізичного виховання факультету Міжнародних та освітніх програм , було організовано круглий стіл випускниками Зміївського енергетичного ліцею. Делегація гостей складалася з 2 груп випускників ліцею, директора ліцею - Вороного Володимира Михайловича та директора Зміївської ТЕЦ - Бобенко Ігоря Анатолійовича .

Наші гості отримали детальну інформацію про спеціальності академії , познайомилися з лабораторіями кафедр, правилами вступу до ВНЗ. Перед присутніми виступили декан Енергетичного факультету професор - Канюк Геннадій Іванович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії УІПА - Васюченко Павло Вікторович.

Нам дуже приємно, що традиції підготовки фахівців для енергетичної галузі , Енергетично факультетом Української інженерно-педагогічної академією тільки міцніють . Багаторічна співпраця зі Зміївським районом - великим центром енергогенерації , дає свої позитивні результати.