«Калейдоскоп професій»

 9 жовтня 2014р. в академії відбувся День відкритих дверей, під назвою «Калейдоскоп професій», який організовано спільно з Харківським обласним центром зайнятості. Гостями УІПА стали більше 550 учнів шкіл та професійно технічних навчальних закладів, студентів технікумів і коледжів. Відвідувачі спілкувалися з представниками центру для молоді Харківського обласного центру зайнятості, мали можливість скласти професійне резюме та ознайомитися з ринком праці міста Харкова, пройти тестування на визначення професії.

Кожен абітурієнт отримав детальну інформацію про переваги навчання в УІПА, про можливість отримання інженерно-педагогічної освіти, яке дає можливість працювати як викладачем у навчальних закладах, так і інженером на виробництві та сфері обслуговування. Діти відвідали виставку презентацій факультетів та спеціальностей академії, де не тільки дізналися про особливості професій і перспективи працевлаштування, а й змогли взяти участь в інтерактивних заходах, що були організовані факультетами.9 жовтня 2014р. в академії відбувся День відкритих дверей, під назвою «Калейдоскоп професій», який організовано спільно з Харківським обласним центром зайнятості. Гостями УІПА стали більше 550 учнів шкіл та професійно технічних навчальних закладів, студентів технікумів і коледжів. Відвідувачі спілкувалися з представниками центру для молоді Харківського обласного центру зайнятості, мали можливість скласти професійне резюме та ознайомитися з ринком праці міста Харкова, пройти тестування на визначення професії.

Кожен абітурієнт отримав детальну інформацію про переваги навчання в УІПА, про можливість отримання інженерно-педагогічної освіти, яке дає можливість працювати як викладачем у навчальних закладах, так і інженером на виробництві та сфері обслуговування. Діти відвідали виставку презентацій факультетів та спеціальностей академії, де не тільки дізналися про особливості професій і перспективи працевлаштування, а й змогли взяти участь в інтерактивних заходах, що були організовані факультетами.