Виїзний день відкритих дверей (28.10.2014)

28 жовтня 2014 року в приміщенні Русько-Тишківської школи  відбувся виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії. З випускниками шкіл зустрілися провідні викладачі академії. Представники академії презентували спеціальності Української інженерно-педагогічної академії та специфіку навчання в УІПА, показали фільм про академію, ознайомили учасників зустрічі з перевагами інженерно-педагогічної освіти, правилами прийому на навчання.

Перед школярами виступили колективи культурного центру академії, а саме: Театр моди «Се-ля-ві», вокально-естрадна студія «Сезам», студія спортивного бального танцю «Престиж». Студенти, учасники колективів художньої самодіяльності, відповіли на запитання школярів стосовно особливостей студентського життя в академії.