На базі Української інженерно-педагогічної академії пройшов конкурс «Кращий за професією. Кухар»

 11 лютого 2015р. в актовій залі Української інженерно-педагогічної академії відбувся конкурс «Кращий за професією» в номінації «Кухар», присвячений Дню Святого Валентина.

У конкурсі взяли участь студенти УІПА, учні Центру професійно-технічної освіти № 1 та Центру професійно-технічної освіти № 4. 11 лютого 2015р. в актовій залі Української інженерно-педагогічної академії відбувся конкурс «Кращий за професією» в номінації «Кухар», присвячений Дню Святого Валентина.

У конкурсі взяли участь студенти УІПА, учні Центру професійно-технічної освіти № 1 та Центру професійно-технічної освіти № 4, які продемонстрували свої знання, уміння, навички, кулінарну майстерність, творчість, винахідливість, кмітливість і почуття гумору.

Розпочався конкурс з презентації команд та демонстрації командами страв, які вони приготували до Дня Святого Валентина. Також команди змагалися на швидкість очистки та нарізання картоплі європейськими способами, на оригінальність створення композиції із яблук, на визначення виду круп у закритому мішечку, на складання меню із 5 страв на обід, назви яких розпочинаються на певну букву, на знання страв із рису.

Гостей привітали творчі колективи культурного центру академії.

Переможцем конкурсу стала команда студентів Української інженерно-педагогічної академії «Монпансьє».