![](/images/content/news/2015/03/zastavk.jpg)
Сьогодні в Українській інженерно-педагогічній академії пройшов черговий День відкритих дверей.
Усі гості познайомились з виставками-презентаціями факультетів та кафедр, прослухали презентацію про академію та подивились невеликий концерт від Культурного центру УІПА.
Сьогодні в Українській інженерно-педагогічній академії пройшов черговий День відкритих дверей.
Усі гості познайомились з виставками-презентаціями факультетів та кафедр, прослухали презентацію про академію та подивились невеликий концерт від Культурного центру УІПА.