![](/images/content/news/2015/04/dod_in.jpg)
25 квітня відбувся заключний у цьому навчальному році День відкритих дверей.
Ми гостинно відкрили свої двері для усіх бажаючих. Після презентації академії, потенційні абітурієнти мали змогу поспілкуватись з представниками факультетів та спеціальностей, що їх зацікавили, дізналися про особливості вступу до УІПА у 2015 році.
25 квітня відбувся заключний у цьому навчальному році День відкритих дверей.
Ми гостинно відкрили свої двері для усіх бажаючих. Після презентації академії, потенційні абітурієнти мали змогу поспілкуватись з представниками факультетів та спеціальностей, що їх зацікавили, дізналися про особливості вступу до УІПА у 2015 році.