Шановні першокурсники! Посвята у студенти!

Щиро вітаємо Вас із вступом до Української інженерно-педагогічної академії!

Запрошуємо Вас та Ваших батьків на урочистий захід «Посвята у студенти», який відбудеться 31 серпня об 11.00 у Палаці культури Головного управління Національної Поліції за адресою вул. Дружин Мироносиць, 13 (ст. м. Архітектора Бекетова).

Загальний збір, знайомство з деканом та кураторами груп відбудеться о 9.30 біля деканатів Ваших факультетів (вул. Університетська, 16).

Щиро вітаємо Вас із вступом до Української інженерно-педагогічної академії!

Розташування деканатів:

1 корпус, 2 поверх – факультет Енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів та Технологічний факультет;

2 корпус, 2 поверх – факультет Міжнародних освітніх програм;

2 корпус, 2 поверх – факультет Комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті;

4 корпус, 1 поверх – факультет Економічних, управлінських та освітніх технологій.