Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /news/2016/09/23/2 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

День відкритих дверей

23 вересня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно відчинила свої двері для абітурієнтів 2017р. та їх батьків.

Відвідувачі у холі 4 корпусу познайомились з виставками кафедр та факультетами академії.

У актовій залі проректор з науково-педагогічної роботи УІПА Вілков С.М. провів ознайомчу презентацію з академією для потенційних абітурієнтів, декани факультетів розповіли про свої спеціальності. По закінченню офіційної частини усі бажаючи могли поспілкуватись з представниками та деканами факультетів, які їх зацікавили.

{gallery}/news/2016/09/23/2{/gallery}