УІПА приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Краматорськ Донецької області

28 жовтня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Краматорськ Донецької області.

Випускники краматорських шкіл ознайомились з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців.

Викладачі УІПА познайомили  школярів з лабораторіями кафедр теплоенергетики та енергозберігаючих технологій, практичної психології, технологій і дизайну, харчових та хімічних технологій.

Гості побачили роботу 3D-принтера, схему роботи електростанції, взяли участь у майстер-класі з сервіровки стола та психологічного тренінгу.