УІПА запрошує для навчання на підготовчих курсах

Українська інженерно-педагогічна академія запрошує для навчання на підготовчих курсах школярів, гімназистів та ліцеїстів випускних класів, учнів коледжів, професійно-технічних училищ, а також випускників минулих років, які бажають продовжувати навчання та здобути вищу освіту.

На підготовчих курсах ви маєте можливість отримати ґрунтовну підготовку до виконання тестових завдань. Широко практикується тестування як навчальний прийом та форма перевірки знань, умінь та навичок. Системна підготовка для успішного проходження ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) здійснюється шляхом поглибленого засвоєння й систематизації знань.

Заняття на підготовчих курсах проводять висококваліфіковані викладачі, які мають великий досвід роботи.

Термін навчання – жовтень 2019р. – квітень 2020р. (7 місяців)

Заняття проводяться 1 раз на тиждень (з кожного предмету), початок занять о 17-00.

Дисципліни, які викладаються:

• Математика – середа
  • Українська мова та література – четвер

Вартість навчання – 200 грн. на місяць (за кожен предмет).

Для зарахування на підготовчі курси необхідно:

• Написати заяву
  • Надати копії паспорту та ідентифікаційного коду
  • Скласти договір про сплату
  • Надати квитанцію про сплату за навчання

Для слухачів, яким не виповнилось 18 років: договір про сплату укладається з батьками, яким необхідно мати при собі паспорт та код.

ПРИЙОМ ЗАЯВ ПРОВОДИТЬСЯ: з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00

вул. Університетська 27, корпус 3, поверх 1 , кімната 4, тел.: (057) 733-79-04

На курси приймаються усі бажаючі