Опубліковано демонстраційний варіант НМТ-2023 із біології

 

Команда УЦОЯО оприлюднила чергову демонстраційну версію НМТ – тест із біології та пропонує потенційним учасникам НМТ виконати 30 завдань з цього предмету у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зауважте, що за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту, однак інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результат тестування з цього предмета.

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー завантажте файл із демонстраційним варіантом тесту на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними. 

Нагадуємо також, що фахівці УЦОЯО підготували демонстраційні варіанти тестів уже з 5-тьох предметів НМТ:

- українська мова

- математика

- історія України

- фізика

- англійська мова

Слідкуйте за новинами, готуйтесь до НМТ та бережіть себе!