УІПА візьме участь у Першому Всеукраїнському онлайн HMT Forum та запрошує абітурієнтів на презентацію нашого вишу

Абітурієнти, запрошуємо всіх зацікавлених на крутезну подію – «Перший Всеукраїнський онлайн HMT Forum».

У рамках роботи форуму буде представлена презентація нашої Української інженерно-педагогічної академії разом з 18 кращими ЗВО Харкова.

Форум проходитиме 31 березня.

РЕЄСТРАЦІЯ  обов’язкова до 18:00 30 березня. Після реєстрації учасники зможуть перейти до телеграм-каналу, який працюватиме як майданчик для комунікації під час форуму.

Мета форуму – розповісти абітурієнтам про:

- структуру національного мультипредметного тесту;

- умови вступу до вишів у 2023 році, враховуючи нові виклики, зумовлені повномасштабним вторгненням рф.

На панельних дискусіях учасники форуму ознайомляться з технічними особливостями вступних іспитів, а кращі учні країни, які отримали на ЗНО 200 балів з української мови, математики та історії України, поділяться досвідом та дадуть поради щодо складання тесту.

Також абітурієнти зустрінуться з молодіжними лідерами, спікерами та менторами, які поділяться своїми історіями вступу до кращих університетів України та досвідом відкриття власних навчальних проєктів.

Онлайн-трансляція заходу на YouTube-каналі Молодіжної ради Харкова при Харківському міському голові.