Звернення ректора

24 жовтня 2013 р  в Український інженерно-педагогічній академії відбувся День Відкритих Дверей.

Усі відвідувачі у холі 4 корпусу мали змогу ознайомитись з презентаціями та виставками факультетів та кафедр академії. В актовій залі – прослухати презентацію про академію, познайомитись з деканамифакультетів та подивитись концертну програму культурного центру УІПА.

По завершенню офіційної частини усі бажаючи мали змогу поближче ознайомитись з кафедрами та лабораторіями академії.

Шановний абітурієнт!

Сьогодні ти маєш обрати майбутню професію, яка супроводжуватиме тебе протягом усього життя. Оволодівши нею, ти одержиш широке поле діяльності, простір для творчості й можливість для подальшого самовдосконалення. Вона дасть тобі змогу приносити практичну користь суспільству.

Українська інженерно-педагогічна академія — єдиний в Україні вищий навчальний заклад, який спеціалізується на підготовці інженерів-педагогів для системи професійної освіти: викладачів, методистів, майстрів виробничого навчання вищої кваліфікації для технікумів, коледжів, професійно-технічних училищ. На мою думку, це одна з найцікавіших і складних професій, яка поєднує у собі дві — інженерну та педагогічну, дає два види глибоких знань — технічні й гуманітарні, що значно підвищує соціальний статус і соціальну захищеність — а це особливо важливо в сучасних умовах ринкових відносин.

УІПА ГОТУЄ ФАХІВЦІВ У ГАЛУЗЯХ:

IT-технології, Електроніка та електромеханіка, Психологія, Економіка, Менеджмент та адміністрування, Побутове обслуговування, Товарознавство, Харчова промисловість, Легка промисловість, Дизайн та виробництво одягу, Дизайн стилю людини, Поліграфія, Енергетика, Охорона праці, Метрологія, стандартизація та сертифікація, Нафтогазова справа, Машинобудування, Транспорт, Будівництво, Зварювання

• УІПА – це низькі ціни за навчання в порівнянні з іншими ВНЗ м.Харкова!
  • УІПА – це велика кількість бюджетних місць!
  • УІПА – це інженерна та педагогічна освіта!
  • УІПА – це забезпечення гуртожитком!