Участь у міжнародній конференції з інженерної педагогіки

 

Завідуюча кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти УІПА, проф. Брюханова Н.О., доцент кафедри інформаційних комп'ютерних технологій і математики Бондаренко Т.С. і професор цієї ж кафедри, директор Центру інженерної педагогіки УІПА Купріянов О.В. взяли участь в 47-ій міжнародній конференції з інженерної педагогіки IGIP «ICL2018 - The Challenges of the Digital Transformation in Education», що відбулася 25 - 28 вересня в Греції.

В рамках конференції, що зібрала понад 240 представників з усіх континентів, викладачі УІПА ознайомилися з останніми досягненнями в галузі використання інформаційних навчальних технологій, взяли участь в майстер-класах, виступили з доповідями про автоматизацію підготовки та аналізу навчальних текстів, обмінялися думками з колегами. Доповіді конференції будуть опубліковані в серії Advances in Intelligent Systems and Computing видавництва Springer, що індексується Scopus.

Купріянов О.В. взяв участь в щорічних зборах IGIP. На зборах були заслухані звіти керівництва IGIP, шляхом голосування були обрані нове правління цієї громадської організації.

Для 10 випускників центру інженерної педагогіки УІПА були отримані дипломи Ing.Paed.IGIP, які будуть вручені їм найближчим часом.