Визначна міжнародна нагорода Adolf Melezinek Meritorious від IGIP отримана радником ректора УІПА професором О. Коваленко

Радник ректора Української інженерно-педагогічної академії професор кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Олена Коваленко була відзначена спеціальною нагородою «Adolf Melezinek Meritorious» Міжнародного товариства з інженерної педагогіки IGIP за видатні досягнення і багаторічну роботу для глобальної розбудови інженерної педагогіки в рамках діяльності IGIP.

Вручення нагороди відбулося під час спеціальної IGIP/IELA Awards session в рамках роботи 26th International Conference on Interactive Collaborative Learning ICL2023 «Towards a Hybrid, Flexible and Socially Engaged Higher Education» та 52nd IGIP International Conference on Engineering Pedagogy, що проходила 26-29 вересня у м. Мадрид (Королівство Іспанія) на базі Universidad Politécnica de Madrid.

Також під час IGIP/IELA Awards session професор Олена Коваленко вручила диплом Почесного доктора УІПА професору  Міхаелю Е. Ауеру.