Науково-освітній тур «Освіта в ЄС: зюйд-вест»

Наукову спільноту УІПА запрошують у науково-освітній тур «Освіта в ЄС: зюйд-вест», який відбудеться 2-13 липня.

Усі учасники поїздки матимуть змогу взяти участь у семінарі «Досвід підготовки висококваліфікованого персоналу в ESEI International Business School Barcelona» (з наданням сертифікату ESEI International Business School Barcelona).

Програмою заплановано відвідування 10 вишів в Італії, Франції, Іспанії, Швейцарії, Німеччині, Чехії.

Вартість туру: 585 євро.

Попередня реєстрація за посиланням до 1 червня.