Спільноту УІПА запрошують відвідати інтерактивний семінар на тему «Інклюзивна педагогіка у викладанні та навчанні»

Сьогодні, 7 лютого, пройде інтерактивний семінар, зосереджений на педагогічних підходах до створення більш інклюзивного середовища для інженерної освіти. На заході будуть представлені кілька практичних рекомендацій і прикладів для викладачів у сфері інженерії, щоб зробити свої власні інженерні курси більш інклюзивними.

Спікером семінару виступить доктор Стефані Фаррелл, яка є тимчасовим деканом інженерного коледжу імені Генрі М. Роуена, професором і головою-засновником кафедри практичної інженерної освіти в Університеті Роуена. Доктор Фаррелл була визнана на національному та міжнародному рівнях за внесок у розвиток інженерної освіти через її роботу в практичному навчанні та просуванні різноманітності та інклюзії, а також отримала понад 7 мільйонів доларів США на підтримку своїх досліджень.

Старт вебінару о 16:00.

Реєстрація та захід пройдуть тут