Науково-педагогічне стажування та науково-практична конференція для викладачів у Кракові

Запрошуємо викладачів взяти участь у міжнародному науково-педагогічному стажуванні в Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (Краківський економічний університет) та науково-практичній конференції для працівників ЗВО.

Дати проведення:10 вересня – 28 вересня.

Дедлайн подачі заявок: 5 вересня.

Дати проведення:10 вересня – 28 вересня.

Дати виїзного модулю: 26-28 вересня.

Мова стажування: англійська (з перекладом).

Дедлайн подачі заявок: 5 вересня.

Програма стажування:

Модуль 1. Новітні та інноваційні методики викладання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти в Європі (3-денний виїзний модуль в Кракові з проведенням міжнародної конференції).

Усі учасники отримують Сертифікат Краківського економічного університету про проходження довготривалого міжнародного стажування (108 годин).

Вартість програми стажування: 250 євро, входить: стажування, сертифікат від Краківського економічного університету, проживання в двомісному номері (3 ночі + сніданки), екскурсії, медичне страхування.

Заявка та скан-копія 1-го розвороту закордонного та національного паспорта надсилається на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тема листа: Стажування – Прізвище та Ім’я учасника.

Реєстрація і детальна інформація за посиланням