Студентів УІПА запрошують до участі у IT Development Champ

Міжнародний агрохолдинг KERNEL запрошує студентів Української інженерно-педагогічної академії прийняти супер технологічний виклик та вирішити реальну виробничу задачу.

Одним з напрямків роботи компанії є послуги з перевірки якості, очищенню та зберіганню зерна. Це відбувається на елеваторах, куди зерно привозять після збирання в полі. Потік транспорту і продукції дуже значний, його нелегко реєструвати та фіксувати.

Завдання на вибір:

- Створити мобільний додаток на Android OS, в якому буде реєструватися в'їзд транспортних засобів на територію елеватора.

- Створити web додаток «Кабінет клієнта» елеватору.

- Створити конфігурацію на платформі 1С: Підприємство для ведення кількісно-якісного обліку елеватора.

Кожну команду проконсультує ментор на особистій скайп-сесії, дасть фідбек на проміжне рішення та відповість на всі запитання. Фіналісти отримають цінні подарунки та екскурсію в морський порт, а найталановитіші – запрошення на роботу до компанії KERNEL.

Рішення приймаються до: 12 лютого.

Подробиці на сайті Casers