Академічну спільноту УІПА запрошують на Kharkiv EDU Talk

Професорсько-викладацький склад та студентство Української інженерно-педагогічної академії запрошують взяти участь у Kharkiv EDU Talk. Тема – створення якісних освітніх продуктів.

Спікери заходу – представники бізнесу онлайн-освіти України, СНГ та світу, які поділяться своїми практичними інструментами та матеріалами, що використовують для своєї діяльності.

Програма заходу:

- огляд ринку неформальної освіти, специфіка та основні етапи створення освітнього продукту;

- різниця навчальних програм та проєктування освітнього досвіду;

- основні правила навчальних презентацій: структура та розбір розповсюджених помилок;

- як будувати якісні методології, завдяки яким студенти будуть відчувати результат;

- як створювати освітні продукти у Telegram;

- як упакувати готовий продукт та презентувати його світу;

- сучасні моделі продажів та побудова відділу продажів.

Захід відбудеться 11 листопада у онлайн-форматі. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією