Стартував прийом заявок на участь у Школі соціального проєктування та грантрайтингу «Open Grants School-2022»

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради оголошує набір учасників VI Школи соціального проєктування та грантрайтингу «Open Grants School».

Заняття у Школі безкоштовні і проходитимуть у лютому-квітні (у вихідні дні).

Курс розрахований на 10 теоретико-практичних сесій за 10 темами, серед яких «Формування партнерства. Управління командою проєкту», «Моніторинг та оцінювання проєктів», «Основні помилки при розробці проєктних заявок» та ін.

Спікери – успішно практикуючі проєктні менеджери, викладачі вишів, представники фондів, а також лектори попередніх проєктів Open Grants School.

Основні критерії відбору до Open Grants School:

- бажання реалізації грантових проєктів;

- бажання здійснювати соціально значущі проєкти в м. Харкові;

- структуровано обґрунтована мотивація, викладена в електронній формі реєстрації

Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі із врахуванням отриманої із анкети інформації!