DAAD запустила спецсайт для України

Німецька служба академічних обмінів DAAD запустила спеціальний вебсайт Національного академічного контактного центру  для України.

Ця платформа містить актуальну корисну інформацію та пропозиції підтримки для українських студентів і науковців щодо:

− проживання;

− німецьких університетів та використання їхнього обладнання;

− навчання та досліджень;

− Альянсів наукових організацій та інших установи й організацій у сфері науки;

− студентських спілок та фондів;

− повсякденного життя в Німеччині.

Наразі на сайті розміщено близько 60 пропозицій у сфері науки. Сайт доступний німецькою та англійською мовами, українська версія щоразу розширюється.

Національний академічний контактний центр також відповідає на індивідуальні запити українських студентів та науковців, які одразу можуть звертатися за консультуванням українською мовою. Університети, дослідницькі організації та фонди можуть надсилати свої пропозиції щодо підтримки студентів та дослідників безпосередньо DAAD.