Студентську спільноту запрошують на онлайн-курс «YOUніверситет»

Офіс доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції спільно з Українською асоціацією студентів розробили та запрошують студентську спільноту Української інжнерно-педагогічної академії пройти освітній онлайн-курс «YOUніверситет».

Даний курс допоможе студентам:

− розібратися у власних правах та навчитися ефективно їх відстоювати;

− дізнатися, як у законний спосіб можна сприяти зниженню корупційних проявів у країні;

− розвинути нульову толерантність до будь-яких проявів корупції й недоброчесності.

Водночас онлайн-курс допоможе розібратися із тим, що таке студентське самоврядування та як у повній мірі використовувати його всі можливості, щоб зробити своє студентство яскравим і комфортним.

Програма навчання:

І Модуль «Я студент: що дає цей статус»:

1. Можна & треба: права та обов’язки студента.
  2. Університет і місце доброчесності в ньому.
  3. Плагіат та академічна культура: говоримо про актуальне.
  4. Корупційні ризики у ЗВО: яку стратегію обрати студенту.

ІІ Модуль «Студентське самоврядування: що це, навіщо, як потрапити»

1. Основне про ОСС – те, що має знати кожен.
  2. Поговоримо про вибори до ОСС.
  3. Фінансування ОСС.
  4. Студентське самоврядування та управління проєктами.
  5. Хочемо – можемо: як ОСС впливають на якість освіти.

Переглянути курс

Пройти відповідний курс можна у будь-який зручний час з будь-якого гаджета з доступом до інтернету. Після успішного завершення навчання студенти отримають сертифікат.

ВАЖЛИВО: для проходження курсу спочатку необхідно зареєструватися на навчальній платформі NAZK.Study, а після цього – пройти реєстрацію на обраний курс.