EMBO Solidarity Grants: гранти для українських учених в умовах війни

Аспіранти та учені Української інженерно-педагогічної академії можуть отримати грант EMBO Solidarity Grants – спецгранти для наших науковців в умовах війни.

EMBO надає гранти для приймаючих закладів у країнах-членах: Хорватія, Чеська Республіка, Естонія, Греція, Угорщина, Італія, Литва, Люксембург, Польща, Словенія та Туреччина для надання гранту через їх приймаючі інститути обраним грантоотримувачам.

Гранти будуть доступні як однорічна стипендія для дослідників, щоб:

− розпочати;

− продовжити;

− завершити;

свою докторську або кандидатську дисертацію, а також для постдокторських дослідників і для досліджень учених на рівні професорів і керівників груп.

Дослідження має бути проведене в одній із далі зазначених країн: Хорватія, Чехія, Естонія, Греція, Угорщина, Італія, Литва, Люксембург, Польща, Словенія або Туреччина.

Розміри гранту:

− аспіранти: до 2 000 євро на місяць (24 000 євро на рік);

− постдоки: до 3 000 євро на місяць (36 000 євро на рік)

− професори та керівники груп: до 4 000 євро на місяць (48 000 євро на рік).

Дедлайн подачі заявок 15 лютого.

Деталі конкурсу та реєстрація