Спільноті УІПА пропонують взяти участь у школі соціального грантрайтингу «Open Grants School»

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради продовжує набір учасників VI Школи соціального проєктування та грантрайтингу "Open Grants School".

На учасників чекають 12 занять, лекції, зустрічі з експертами та успішними проєктними менеджерами, практичні вправи, розробка навчальних проєктів та краштест.

Тематика занять різна - від генерації ідей до особливостей звітування перед грантодавцями.

Учасники забезпечуються робочими зошитами, канцтоварами та кава брейками.

Заняття - безкоштовні і проходитимуть у вихідні з 18 лютого в приміщенні, обладнаному сховищем. Випускники отримають сертифікати.

Відбір здійснюється на конкурсній основі. Заявки на навчання можна подати до 11 лютого включно, заповнивши анкету