Партнер УІПА – Університет прикладних наук Ниси (Польща) – запрошує до участі у Міжнародній літній школі 2023

Виш-партнер Української інженерно-педагогічної академії – Університет прикладних наук Ниси у Польщі запрошує студентську спільноту академії до участі у Міжнародній літній школі 2023.

Програма має на меті забезпечити академічні професійні курси та додатково ділові та культурні заходи. Це унікальна можливість кожному учаснику відвідати заняття, що проводяться фахівцями та експертами з усього світу, а також провести незабутній час у чарівному місті Ниса.

Програма триватиме з 26 червня по 7 липня.

Головне про програму та її переваги:

1. Участь та спілкування зі студентами з усього світу.
  2. Інтенсивні курси, які повністю визнаються після завершення, пов’язані з професійними інтересами.
  3. Отримання додаткових кредитів.
  4. Участь у курсах, що проводяться у різних формах, таких як практичні заняття, лабораторні роботи, лекції тощо.
  5. Професійні викладачі та спеціалісти-практики у кожній предметній галузі.
  6. Вільне подорожування Польщею та рештою країн Центрально-Східної Європи.

Аплікаційна форма

СТРАТЕГІЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

Scott Venezia, CETYS, Mexico; Jaikumar; Kulkarni, Professor  ASM Group of Institutes Chinchwad PUNE, India

ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ