Молодіжна рада Харкова запрошує на благодійний офлайн захід з танцювальними майстер-класами -«Ритм Ха!»

Молодіжна ради при Харківському міському голові в партнерстві з танцювальною школою All-Stars підготувала благодійний захід з трьома танцювальними майстер-класами з вуличних стилів, що будуть особливі своєю хореографією з використанням рухів народного танцю та музичним супровідом українських артистів.

Захід відбудеться у найбільшій танцювальній школі Харкова - All Stars Dance Centre. Професійні хореографи ретельно пояснять і покажуть кожен рух, тож навіть якщо ви ніколи не танцювали - будьте впевнені, що все вийде.

Важливою метою заходу є благодійність, тому всі зібрані на банку кошти будуть передані фонду, про який організатори повідомлять пізніше.

Майстер-класи пройдуть 8 липня.

В цілях безпеки, місце проведення буде повідомлено особисто

Зареєструватись

Спільно ми зможемо зробити велике добро та підтримати українську культуру разом!